12 kroků k syrové stravě – bible nejen pro „rawáky“

Báječná kniha 12 kroků k syrové stravě a já říkám: bible nejen pro „rawáky“ !348-664

Kniha o syrové stravě, jejíž obsah uspokojí každého, ať už jste nebo nejste vitariáni. Zhltla jsem ji jedním dechem. Dostala se mi do ruky v období, kdy jsem se sama sebe ptala, jestli je pro mě RAW strava cesta?!

Měla jsem spoustu otázek, pochybností, nejasností…. a cítila jsem, že potřebuju „nakopnout“.

Jistě, na webu existuje spousta stránek, facebookových profilů atd., kde se můžete zeptat nebo se poradit, ale já si chtěla utvořit svůj vlastní obraz, chtěla jsem uvnitř sebe samé slyšet ten hlas, který Vám říká: Ano, tohle je cesta, tohle je šance pro změnu a to nejen jídelníčku. Pokud si chcete udělat svůj vlastní názor, aniž byste byli ovlivněni kýmkoliv, neváhejte!

Utíkejte do knihkupectví, protože půjčovat si ji ? Stal by se z Vás zloděj, určitě byste ji neradi vraceli. Počítejte ale s tím, že Vaše změna začne….

Jak tedy začít změnu?

Dočtete se nejen o syrové stravě, ale také o tom, co jedli první lidé ? Proč Adam s Evou nevařili ? Zjistíte, co je potřeba k tomu, abyste mohli přejít na raw stravu, získáte pár dobrých a užitečných receptů, které se Vám do začátku rozhodně budou hodit.

Poradí Vám, jak se ubránit chutím a pokušením, která na nás číhají a také jak reagovat na negativní reakce vašeho okolí.

Další důvody, proč si knihu koupit?

Tato kniha je vstupenkou do Vašeho vlaku a jestli v jízdě budete pokračovat až  na konečnou, záleží jen na Vás. Já jsem ji čistě ze sobeckých důvodů darovala svoji mamince, která o raw stravě neměla ani ponětí.

Dnes už to budou dva měsíce, kdy maminka „ujíždí“ na semínkách, ovoci, zelenině a jejím oblíbeném řapíkatém celeru. Kombinuje, zkouší, tvoří a hlavně „krásní“ a já vím, že díky živé stravě s ní mohu zažít ještě dalších krásných třeba i 100 let .  🙂

Victoria Boutenko, autorka knih Green for Life a Raw family, cestuje po světě, sdílí s ostatními své příběhy a vyučuje o syrové stravě. Žije v Ashlandu v USA. Navnadila jsem Vás?

Autor: Wendy

PS: Pokud máte tip na podobně zaměřenou knihu, případně jste ji četli, napište nám. Potěšíte nás! Knihy ke nákupu najdete i našem e-shopu.

PS 2: Podcasty rozhovory s úspěšnými lidmi z různých oborů např. vegani, vitariáni atd. – Zdenčin pokec – podcast úspěšných.

Vložit příspěvek

Show Buttons
Hide Buttons