8 nej spalovačů tuků

Těchto 8 nej spalovačů tuků – potravin začne pracovat na zúžení vašeho pasu ve chvíli, kdy opustí vidličku a vnikne do úst! Ujistěte se, že máte tyto potraviny přidány do nákupního seznamu, aby vám pomohly k vitálnějšímu stylu života a štíhlému pasu.

Co patří k spalovačům tuků?

Grapefruit
Vitamín C pomáhá a přispívá ke správnému metabolismu. Potraviny bohaté na vitamín C disponují velkými možnostmi pro spalování tuků. Jíst půl grapefruitu k snídani anebo asi třicet minut před  jídlem vám pomůže zbavit se plnějšího žaludku a přejídání.

Černý pepřgrapefruit
Rekuperační, důležitá látka černý pepř, snižuje tvorbu tukových buněk ve vašem těle. Černý pepř pomáhá také zvýšit váš metabolismus. To je skvělá zpráva pro ty, kteří chtějí jíst nevýrazné jídlo a hledají jednoduchý způsob, jak vrhnout liber!

Skořice
Skořice, jak je známo, snižuje hladinu cukru v krvi; to může pomoci při potlačování monster chutě. Přidáním skořice dopokrmů se zbavíte tuku. Je několik jednoduchých způsobů, jak se dostat do vašeho systému.

Poznámka: ** Pokuste se koupit Ceylon skořici;složka Kumarin, která se našla ve velkém množství v Cassia skořici, má škodlivé účinky na játra.

Jablka
Tyto plody jsou vaši přátelé, pokud jde o hubnutí; nabízejí nespočet výhod a vyhoví vkusu chuťových pohárků. Krása tohoto ovoce spočívá v tom, že uspokoje chuť na sladké a nepoškozuje přitom tělo stejným způsobem jako zpracované cukry (cukr je důvod, proč se lidé hromadí tuk). Jablka pomohou ovládnout pocit hladu. Udržují množství vlákniny a vody. Minerály, enzymy, draslík, fruktóza, enzymy a pektin i antioxidanty jsou vašimi zachránci.

Borůvky
Borůvky mají borůvky vysoký obsah nerozpustné vlákniny a antioxidantů. Patří mezi chutné dobroty, půl šálku jejich hodnoty obsahuje jen 40 kalorií. Borůvky jsou vynikající na ovocené saláty nebo smoothies. Borůvky patří do dietních pokrmů i pro těhotné ženy.

Mandlechilli-paprika
I když ořechy obecně pomůžou při ztrátě tělesného tuku, mandle tak nezatíží vaši peněženku. Jsou plné bílkovin, vlákniny a srdci zdravých tuků. Jedna porce mandlí (asi 23), vám pomůže zůstat plný. Nejlepší věc, o mandli je, že jsou přenosné, a proto můžete sníst svoji denní dávku snadno a rychle kdekoli. Mandle působí na imunitu, čistí pleť a zpevňují zuby. Kojící ženy a těhotné maminky by je měly běžně konzumovat. Rakovina s mandlemi nemá šanci.

Chilli papričky
Obsahují látku kapsaicin, která potlačuje chuť k jídlu. Cayenne papriky, habaneros a jalapeňos jsou některé tradiční volby. Obsahují vitamín C a B. Chilli papričky patří mezi afrodiziaka.

Quinoa
Jeden z největších omylů o sacharidech je ten, že způsobí přibírání na váze. Quinoa obsahuje vysoký obsah vlákniny a bílkovin, po kterých se budete cítit plni. Najdeme v ní i četné bílkoviny. Na rozdíl od jiných zrn, má nízký glykemický index; to znamená, že nebude zvyšovat hladinu cukru v krvi, která vás drží od bažení cukru a sacharidů. Její překlad „matka zrno“ je naprosto přesný.

Zařaďte do svého jídelníčku tyto lahodné potraviny a pojídejte je jen tak anebo si z nich připravte skvostné pokrmy. Je to tak snadné. Hubnutí je zábava a přeměna na lepší pohlednější postavu. Pomůžete si nejen zvenčí, ale posílíte svoji vnitřní imunitu

Vložit příspěvek

Show Buttons
Hide Buttons