Fit pro život – zdravý životní styl

kniha_fit_pro_zivot

Fit pro život

Kniha „Fit pro život“ – zdravý životní styl

V předchozím článku jsem psala o knížce 12 kroků k syrové stravě, ale už jsem se nezmínila, že se mi tím otevřelo hned několik cest a tou jednou z nich je četba. Dnes napíšu o knížce „Fit pro žviot“ aneb něco o zdravotním stylu.

Knížky o výživě???? Poklad v antikvariátě

Nikdy předtím jsem nečetla knížky o výživě a zdravém životním stylu, vaření, nevaření, o tom, jak tělo tráví o nějakých orgánových hodinách apod….. teď jsem se ale stala „knižním závislákem“. Jenomže, knihkupectví pro mě nebylo dostačující, hledání na netu mě nebaví. Já miluji vůni knížek, listování, tu svobodu v tom, že si ji vezmete kamkoliv a kdykoliv, ať už máte wifi nebo ne.

Víte, je zvláštní , že 7 let chodím kolem antikvariátu a ani jednou jsem si ho nevšimla, až teď. Byl jako svatyně a to opravdu nepřeháním. S velkým nadšením jsem tam vklouzla jako vítr (taková už prostě jsem) s pocitem, že tady určitě něco najdu. Pan prodavač se mě hned ochotně zeptal: jaké máte přání ? Řekla jsem: máte něco o zdravém životním stylu? Cokoliv? Ten milý prodavač se pousmál: mám tady jednu podpultovku! Hlavou mi proletělo: a jéj, podpultovku ? Co to jako je ?

Fit pro život – kniha

V ruce držel knihu „Fit pro život“ nic mi to neříkalo. Já vím, teď si někteří z Vás říkají: ach bože, jak to nemohla vědět? A co teprve to, že knížka už není k sehnání !!! S úsměvem mi knížku téměř strčil do ruky a začal mi vyprávět něco o tom, že je to bestseller. Párkrát jsem ji prolistovala a řekla si, že těch 35,-Kč mě nezabije. Bože, kdyby mi někdo řekl, že tu knížku „ sním na posezení“.

Je plná užitečných informací třeba o tom, jak kombinovat potraviny, kolik a kdy jíst ovoce a zeleninu, které potraviny obsahují nejvíce vody a proč jsou pro nás tak důležité. Je to „moje učebnice“, ke které se stále vracím, protože, i když mám doma vydání z roku 2003 obsahuje informace, které jsou v dnešních knihách již zapomenuty a přitom jsou tak důležité!

Pro mě se stala nepostradatelnou příručkou.

Autoři knihy: Harvey a Marilyn Diamond

Autorka článku: Wendy

TIP: Podívejte se na další knihy o stravování a živé stravě nebo i na prukty z našeho e-shopu.

Vložit příspěvek

Show Buttons
Hide Buttons