Freeletics – aktivní cvičení pro každého

freeleticsNepatří to úplně do vitariánství, ale přesto si myslím, ze pohyb náleží automaticky ke zdravé stravě.

Co vlastně ten Freeletics je?

Freeletics – aktivní cvičení pro každého

Freeletics je fitness program, který je nabízen společností se stejným názvem, od roku 2012. Jeho podstata vychází pouze z posilování vlastního těla (vlastní váhy).

Vždycky se snažíte, o co nejlepší čas. Cvičit můžete venku i doma, prostě kdykoliv a kdekoliv. Obvyklá jsou hřiště, parky anebo venkovní fitness stezka sloužící jako cvičiště pro tzv. „zdarma sportovce“.

Na cvičení stačí 5-60 minut denně. Cílem Freeletics je získání atletické schopnosti, posilovací rychlosti, obratnosti, síly a vytrvalosti.

Freeletics rozlišujeme mezi takzvané „Exercises“ a kompletní „Workout“. V obou případech musí sportovec provést určitý počet cviků. Sada pravidel definuje jednotlivé kroky pohybu, čímž je zajištěna srovnatelnost sportovního výkonu.

Všechna cvičení ve Freeletics jsou založena na principu funkčního tréninku. Bez pravidelného posilování nelze v žádném případě všechny cviky dokonale zvládnout. Internet nabízí stažení seznamu cviků, které ukáží začátečníkovi, jak správně a bezpečně postupovat.

Freeletics je sport nesport. Posilováním svého těla získá každý muž i žena dokonalou postavu a pevné svalstvo, které  bezprostředně roste. Denní cvičení krátkých i delších sestav naučí všechny ovládat svoje tělo.

Angličáky, sedy-lehy, dřepy a jiné cviky se stupňují v závislosti na výkonnosti. Tento moderní styl cvičení si žádá pestrou stravu a dostatečný přísun vody. Tři základní tréninkové systémy, síly, vytrvalosti anebo spojením obojího, jsou metami freeletics. Po pár týdnech si tělo samo řekne, na co si troufá, či ne.

Potřebujete doplnit energii či regenerovat svaly po cvičení? Podívejte se na různé produkty z našeho e-shopu.

Vložit příspěvek

Show Buttons
Hide Buttons