Konopný protein BIO si najde místo i ve vaší spíži

Konopný protein BIO si najde místo i ve vaší spíži. Ve spižírnách lidí se zájmem o zdravou výživu a zdravý životní styl obecně byste našli spoustu zdravých pokladů v podobě ovoce a zeleniny, hub, oříšků, semínek, bylinek a dalších zdravých potravin a vsadíme boty na to, že v oné sbírce zdravých produktů se nachází i konopný protein BIO. Ten má totiž mnohočetné využití.

Konopný protein BIO – prášek – 500 g představuje nejvyužitelnější formu bílkovin vůbec. Je zdrojem esenciálních mastných kyselin, esenciálních aminokyselin a antioxidantů. Výjimečný je tím, že obsahuje malé množství tuku, zato velké množství bílkovin, které hrají důležitou roli při kontrolovaném nárůstu nebo úbytku váhy. Konopný proteinový prášek krom bílkovin a vlákniny obsahuje celou řadu minerálů. Zmínit musíme železo, fosfor, hořčík, sodík.

Je libo zhubnout nebo přibrat?

Konopný protein BIO je využíván sportovci se zájmem o úpravu své váhy. Však to znáte, každý chce něco jiného – někdo hubenější stehna, jiný větší zadeček a někdo chce vypadat jako Rambo, však proč ne? K tomu všemu však nestačí jen cvičit, ale také upravit svůj jídelníček. Právě velké zastoupení bílkovin v produktu Konopný protein BIO prášek pomáhá při snahách o vysněnou postavu. Vláknina zastoupená v konopném prášku navazuje pocit sytosti, výborná je tak při dietách. Nutné je zmínit i fakt, že vláknina dodá sportovcům energii pro další sportovní výkony.

Tajná přísada chytrých hospodyněk

Jako každá firma vyrábějící potraviny a nejrůznější pochutiny, může mít i chytrá hospodyňka svou tajnou přísadu. A může jí být právě konopný protein. Díky jeho jemné oříškové chuti ho můžete použít při pečení, kdy konopným proteinovým práškem částečně nahradíte podíl mouky. Přidat ho však můžete i do jogurtů, džusů, cereálií a podobně.

Konečně něco pro alergiky!

Ach ta alergie, možná by nebyla tolik otravná, kdyby postižené tolik neomezovala v gurmánských zážitcích. Ovšem pozor! Alergici na lepek, laktózu nebo sóju si na svůj seznam dovolených věcí mohou připsat další položku – konopný protein BIO .Díky výživným hodnotám i příjemné chuti teď mohou tito lidé posunout své kuchařské umění zase o příčku výše. Konopný protein BIO – prášek – 500 g tak rozhodně nesmí ve vaši spižírně chybět. Doplňte jím i svou sbírku zdravých pokladů.

Vložit příspěvek

Show Buttons
Hide Buttons