Na vlně kokosů, aneb i vám zachutná instantní kokosová voda Coco Hydro

kokos mlekoNa vlně kokosů, aneb i vám zachutná instantní kokosová voda Coco Hydro. Být trosečníkem, to by byla dovolená! Celý den bychom se jen váleli na pláži, nalévali se kokosovým mlékem a vypnuli od každodenního stresu a shonu moderní doby. Asi každý se ve svých představách na chvíli uchýlí na písčité pláže s azurovou oblohou, zcela vypustí možnost nebezpečí lidojedů, dravých šelem i fakt, že žádná záchranná loď možná nepřijede. Pak ale zazvoní telefon nebo šéf praští stohem papírů o váš stůl a vy jste opět v práci. “ No alespoň si v supermarketu koupím kokos„, pomyslíte si razantně, zatímco se ony písčité pláže rozplývají.

Což o to, kokos si rozhodně koupit můžete, klidně i celou igelitku! A kolik legrace si při jeho roztloukání užijete! Po čase však zjistíte, že mnohem pohodlnější variantou je dehydrovaný výrobek Coco Hydro – instantní kokosová voda – 480 g. Instantní kokosová voda Coco Hydro je určená všem sportovcům a lidem se zvýšenou pohybovou aktivitou neboť skvěle hydratuje a dodává tělu potřebné látky. Protože se jedná o dehydrovaný výrobek je zapotřebí si vodu k pití teprve připravit a to tak, že do vody nasypete odměřenou dávku prášku a pak už se můžete jen osvěžit.

Díky instantnímu výrobku Coco Hydro tak můžete mít svou denní dávku kokosové vody neustále při sebe, aniž byste běhali pod palmami a sbírali kokosové ořechy. Nutno dodat, že kokosová voda se dostává ze zelených kokosových ořechů, na rozdíl od kokosového mléka, které najdete ve zralých plodech.

Rychlé doplnění energie během dne

Díky vysokému obsahu minerálů a cenných látek se stala instantní kokosová voda Coco Hydro doplňkem nejen sportovců, ale i lidí kteří mají v práci shon, trpí stresem a vůbec toho mají až nad hlavu. Produkt Coco Hydro obsahuje 5 esenciálních elektrolytů jako je draslík, vápník, sodík, mangan a hořčík. Jelikož jsou tyto minerály pro správnou funkci organismu velmi potřebné a naší aktivitou se z těla vytrácejí, jejich doplnění je nezbytné. Tak proč pít jen vodu, když si do ní můžete jednoduchým a rychlým způsobem přidat i živiny?coco-hydro - instantni kokosova vodaKokosová voda jako prevence nemocí

Kokosová voda neobsahuje cholesterol a je výživnější než mléko. Jako jedna z mála potravin obsahuje kyselinu laurovou, která se vyskytuje v mateřském mléce. Není tak divu, že je kokosová voda považována za „tekutinu života“. Někdo může tvrdit, že nejlepší bude čerstvá kokosová voda, tu však tak lehce neseženete. Leda, že byste se přestěhovali na Hawai a tam většinu dne trávili rozbíjením kokosů. Dehydrovaný produkt CocoHydro je tak nejlepší variantou moderní doby a skvělou prevencí civilizačních i jiných nemocí. Kokosová voda podporuje srdeční činnost, zvyšuje svalovou výkonnost, pročišťuje ledviny, má pozitivní účinky na pleť, nehty a vlasy a mnoho dalšího. Produkt Coco Hydro – instantní kokosová voda 480 g se tak může stát každodenní součástí vašeho pitného režimu. Skvěle pomáhá proti stresu i nepohodě.

S instantní kokosovou vodou Coco Hydro se tak každý den můžete stát polovičním trosečníkem se vším komfortem moderní doby. Navíc existují různé příchutě (ananásová, citrónová, granátové jablko a malina).

Vložit příspěvek

Show Buttons
Hide Buttons