Recept jak na štíhlé a ploché břicho

zazvor-citron-okurka-mata

Osvěžující nápoj – okurka, máta, citron a zázvor

Recept  jak na štíhlé a ploché břicho snadno – rychle – zdravě. Je to jednoduchý recept, navíc levný a rychlý.  Miluji tento osvěžující nápoj a přitom je tak zdravý.  Příprava trvá cca 5 – 10 minut.

Recept, jak na štíhlé a ploché břicho – na osvěžující nápoj:

  • 2 litry vody,
  • 1 malá lžička čerstvě nastrouhaného zázvoru,
  • 1 střední okurka (nakrájená na plátky),
  • 1 střední citrón (nakrájený na plátky; pokud se jedná o BIO – můžete použít i kůru),
  • 12 ks mátových listů.

Všechny ingredience smícháme do velkého džbánu a necháme přes noc stát. V létě je možné přidat kousky ledu a máme navíc osvěžující letní nápoj. To je vše.

Další den vypijeme postupně celý džbán.

Dobrou chuť. 🙂

Něco navíc…. – recept obsahuje extra zdravé produkty

Máta zaručuje tomuto nápoji svěží mentolovou chuť. S touto bylinkou budete lépe trávit a zbavíte se obtíží nafouklého břicha. Máta je výborným prostředkem pro léčení onemocnění žaludku, trávicího ústrojí, při jaterních a žlučníkových potížích. Máta dokáže odstranit i bolest v krku kloktáním. Je báječná proti nespavosti, stresu a nervozitě.

Citrón je skvělým pomocníkem na odkyselení těla, a navíc obsahuje vitamín C. Je osvěžující a působí preventivně proti vzniku křečových žil. S citrónem se báječně hubne, zbavíte se pálení žáhy, obohatíte se o pěknou pleť a zastavíte nepříjemný zápach z úst. Léčí se s ním spála a zarudnutí, revma i bolest hlavy. Posiluje imunitu, a to strojí za to!

Zázvor je všelék pro všechny generace. Působí preventivně proti nachlazení, vylepšuje imunitu, prodlužuje život. Je skvělý pomocník při hubnutí, proto je ženami milován. Zklidňuje a zbavuje tělo stresu. Působí antibakteriálně a protizánětlivě. Vyzkoušejte zázvor místo prášku na bolení hlavy! Je pravda, že štiplavé ostré chuti každý neholduje, ale pomyslete na jeho účinky! Dokáže zahnat i vybrané druhy rakoviny.

Okurka salátová je typickou zeleninou štíhlé postavy díky vysokému obsahu vody. Odvodňuje organismus. Pomáhá při dně, revmatismu a krevním oběhu. Obsahuje vitamín C i minerální látky. Pokud si ji rozhodnete dát na obličej, máte super pleťovou masku přímo ze zahrádky!

A nakonec VODA, nejzdravější potravina světa!

Vložit příspěvek

Show Buttons
Hide Buttons