Zásadité prostředí uvnitř člověka

Lidské tělo potřebuje pro své přirozené prostředí dostatek neutralizačních látek. Tělo si vytváří díky metabolickému prostředí kyselé prostředí. Chcete-li vytvořit zásadité vnitřní prostředí, doporučuje se zvýšit spotřeba zásaditých potravin za období 3 měsíců. Tato změna by měla být zahájena pomalu s výměnou zásadotvorných potravin.

Pevnější a zdravější vzhled kůže, zvýšená energie, zlepšení funkce orgánů, to  jsou důsledky zásadité, nasycené a bohaté živiny na tělo. Neutralizací těla je možno předejít spoustě nemocí. Nejoblíbenější cesta, jak získat dokonalé prostředí v těle, je pít ovocné a zeleninové šťávy. bricho positivni strava

Pokud se rádi smějete a bavíte, s kyselým prostředím těla, toho nikdy nedosáhnete. Lidský organismus miluje harmonii.

Dosáhnete jí sportem. Stačí jen trošku pohybu denně. Velké sportovní zátěže tělu rovněž neprospívají.

Zásadité prostředí uvnitř člověka

Lidský organismus je v podstatě nasycený, můžete denně spotřebovat zásadité potraviny a snížit je na 75 až 80% a zvýšit denní příjem kyseliny obsahující potraviny na 20-25%. Bolesti hlavy, migrény, stres, únava, ospalost anebo i zvracení a průjem může doprovázet nepříjemnou kyselost v žaludku.

Vzhledem k tomu, že lidské tělo těží z každého jídla a akumulace živin doporučí změnu rychlosti a kombinaci základních potravin. Potom může lidské tělo těžit z každého jídla.

Několik důvodů proč změnit stravování:

– Zbavuje tělo toxinů
Zvýšení energie
– Pomůže vám zhubnout
– Silnější imunitní systém
– Lepší kůže
– Lepší dech (zápach z úst)
– Podporuje zdravé návyky
– Jasné myšlení
– Zdravější vlasy
– Pocit lehkosti
– Anti-aging efekt

Vložit příspěvek

Show Buttons
Hide Buttons