Možnosti dopravy:

InTime – kurýrní služba:

Cena poštovného v rámci ČR při odběru zboží v ceně:

do 1300 Kč …. účtujeme poštovné 70 Kč
nad 1301 Kč je poštovné ZDARMA
Není možná platba za dobírku kreditní kartou přímo řidiči.

Kurýrní služba garantuje dodání do druhého pracovního dne je-li vaše objednávka vytvořena do 12:00 dnešního dne. Pro sjednání konkrétního času doručení vás bude kurýr kontaktovat SMS zprávou nebo telefonicky. Standardní doba doručování zásilek je v rozmezí 8-18 hodin v závislosti na místu bydliště. Přesnou hodinu vám nemůžeme slíbit, je ovšem možné se domluvit přímo s řidičem, který vás bude v den doručení informovat. Případně je možné si s řidičem domluvit jiné místo doručení v rámci lokality.

 Česká pošta:

Cena poštovného u balíku do ruky v rámci ČR při odběru zboží v ceně:

do 1300 Kč …. účtujeme poštovné 70 Kč
nad 1301 Kč je poštovné ZDARMA
Není možná platba za dobírku kreditní kartou přímo řidiči.

Doba doručení je většinou 1-3 pracovní dny. Cena za poštovné je včetně balného.
Je-li zboží označeno jako “Skladem”, odesíláme zásilku jako cenný balík ještě tentýž den (zpravidla při objednání do 12:00 hodin) nebo nejpozději následující pracovní den. Zboží je odesíláno pouze v pracovní dny.

Nebudete-li zastiženi doma, Česká pošta Vám zanechá oznámení o uložení zásilky v poštovní schránce. Zásilku si můžete nechat znovu doručit nebo vyzvednout přímo na poště. Zásilka je uložena po dobu 7 dní. Není-li zásilka vyzvednuta, vrací se zpět k nám. Za opakované zaslání zásilky k Vám účtujeme poplatek 100 Kč. Maximální váha přepravované zásilky je 30 kg. U zásilek nad 30 kg je zboží baleno do dalšího balíku a počítáno poštovné za další balík.

Slovensko

Po domluvě lze posílat zboží i na Slovensko. Průměrná doba dodání je do 2 dnů.

Poštovné:

dobírka: 6,9 EUR (při objednávce nad 52 EUR poštovné 4 EUR)
při platbě kartou, bankovní převodem, Gopay: 4,7 EUR (objednávka nad 52 EUR poštovné 3 EUR)

Osobní odběry

Brno:

Pro osobní odběr je nutné vytvořit objednávku přes web www.vitarianstvi.cz. Jakmile pro Vás objednávku připravíme, budeme vás neprodleně informovat (standardně 1-2 pracovní dny). Platba možná v hotovosti v českých korunách, nebo platební kartou. Zboží pro vás bude rezervoáno 14 dní, poté může být vaše objednávka zrušena.

Nabízíme Vám možnost vyzvednout si zboží přímo v naší prodejně, kde vám i rádi poradíme a je možné si dokoupit další zboží.

Adresa výdejního místa v Brně:
Vitalvibe centrum
Veveří 127
616 00 Brno – Žabovřesky
Česká republika

Výdejní doba: Po – Pá od 9:00 do 17:30 hod.

Praha:

Pro osobní odběr je nutné vytvořit objednávku přes web www.vitarianstvi.cz. Jakmile pro Vás objednávku připravíme, budeme vás neprodleně informovat (standardně 1-2 pracovní dny). Zboží pro vás bude rezervoáno 14 dní, poté může být vaše objednávka zrušena.

POZOR: rozdíl od Brna. V Praze je to pouze výdejní místo a v současné době zde není možné objednávky měnit a ani zde nenabízíme odborné poradenství. Platba možná pouze v hotovosti v českých korunách.

Adresa výdejního místa Praha:
Wellpack sklad (Vitalvibe)
Za sedmidomky 15
Praha 10, PSČ 101 00
Česká republika

Výdejní doba: Po – Pá od 7:30 do 17:30 hod.

BALENÍ ZBOŽÍ:

Zboží pro zasílání se snažíme balit do recyklovaných (použitých) obalů a krabic pro maximální ekologii a spotřebu starých krabic a obalů. Nebuďte tedy prosím překvapeni, když Vám zboží dorazí např. v krabici od bot nebo mixéru ;o)

ZPŮSOB PLATBY:

DOBÍRKA

Zboží zaplatíte dopravní společnosti při doručení a převzetí zboží, případně na pobočce České pošty nebo v odběrném místě přepravní služby při osobním odběru zboží ve Vaší obci.

V případě dodání zboží mimo Českou republiku a Slovensko je vždy požadována platba předem.

BANKOVNÍ PŘEVOD

Peníze nám můžete poslat bankovním převodem na náš účet. Po dokončení Vaší objednávky a zvolení platby bankovním převodem obdržíte informace pro platbu na náš bankovní účet včetně variabilního symbolu (číslo zálohové faktury). Peníze na účet dorazí většinou během 1-3 pracovních dní v závislosti na Vaší bance. Zboží je zasíláno ihned po obdržení platby. Při převzetí zásilky od dopravní společnosti již nic neplatíte. Zboží pro vás bude rezervoáno 14 dní, poté může být vaše objednávka zrušena.

Naše bankovní spojení:

TIP: Chcete-li ušetřit na poštovném, objednejte více zboží naráz. Nad 1300 Kč je poštovné zdarma po ČR!