POZOR: Přečtěte si upozornění ohledně používání webových stránek a doporučení z článků.

Kontakt:

elekt-posta

 

Možnosti spolupráce:

Hledáme redaktora/redaktorku – vitariána nebo vegeteriána, který by rád publikoval své recepty nebo články na tomhle webu. Jde nám o někoho, kdo má pozitivní vztah k živé stravě/raw food.

Požadujeme: Výborná znalost ČJ/SJ. Kvalitní písemný projev. Důležitá je osobní náklonnost ke zdravému životnímu stylu a k vitariánství. Zkušenosti s publikováním článků výhodou a taky s redakčním systémem WordPress výhodou. Náplň práce: Psaní článků. Vyhledávání vhodných receptů na webu. Korektura a publikace receptů/článků na web. Nabízíme: Poskytnutí referencí.


Další možnosti, jak s námi spolupracovat.

Pojďme společně vytvářet web zaměřený na zdravou a živou stravu. Uvítáme spolupráci ve formě výměny odkazů, bannerů či článků. Připravujete zajímavou akci či festival? Napište nám.

REKLAMA – PR články na webu.

Možnost uveřejnění PR článků či reklamních bannerů, které se budou zobrazovat v příslušné rubrice. Můžeme společně vytvořit různé reklamní balíčky (kombinace PR článků, bannerů či odkazů z našich PR článků) speciálně pro Vás. Cena bude stanovena individuálně. Článek se bude zobrazovat do doby, než ho nahradí další aktuální články. Po celou dobu zůstává v archivu stránek.