Výrobky z konopí vám změní život

konopiCítíte se často unavení? Trápí vás spousta obtíží a nemocí? Neexistuje organismus, kterému by konopí výrazně nepomohlo. Pokud jste skeptičtí, zapomeňte na to.

Slavná a strastiplná cesta se spoustou překážek, tou prošla rostlina s nadpřirozenými účinky. Díky technicky vypěstovanému konopí se vám nemůže nic stát. Historické prameny jsou přívětivé i hanebné k symbolu a blahodárnosti konopí.

Kde se vlastně vyskytla?

Je to zajímavé, že téměř všechny cenné poznatky byly nalezeny v Číně. Ať už je to čaj různých druhů, kořen ženšenu či echinacea. V tomto případě to byla spíše náhoda. Až pětimetrová rostlina sloužila z prvopočátku jako všestranný pomocník.

Její semínka, která jsou dodnes oblíbená díky vynikající chuti, byla denní potravou. Stonky a vlákna z nich chránila tehdejší lid před krutými mrazy, deštěm nebo sněhem. Pevná a nezničitelná je tato rostlina. Lodě pluly po moři s pevnými plachtami z konopí.

V Evropě se uchytila výborně

Léčebné účinky konopí jsou zachovány například ve Švýcarsku do nynější doby. Hlavně olejnatá semínka si našla svou oblibu v mnoha směrech. Sloužila jako potrava pro dobytek, který po nich výtečně prospíval. Především však našla uplatnění v domácím lékařství. Fungovala báječně proti kašli, popáleninám nebo opruzeninám. Obklady a zábaly jsou účinné při dně a revma. Jizvy po obkladech z konopí mizí! Polévka ze semínek nebo skvostný olej, to je přednost této rostliny.

Konopí dnes

Nenašli byste člověka, který by neužíval aspoň nějakou lahůdku z této rostliny. Pokud si důkladně zjistíte o konopných produktech více, uvidíte, že je musíte za každou cenu mít. Jsou jedním z nejprodávanějších potravinových doplňků pod sluncem. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, děti, kojící a těhotné ženy, dospělé i seniory. Prodlužte si život díky přípravkům, které boří mýty. Díky důležitým bílkovinám, které mohou nahrazovat masa ve vegetariánské stravě, rostlinným sterolům, sacharidům a hlavně nenahraditelným omega3 a omega6 mastným kyselinám, které zajišťují tělu zdravý chod metabolismu, se budete těšit příjemnému zažívání a celkové harmonii těla.

Zdraví máme jenom jedno

Máte náročnou práci a denně se vystavujete nervově náročným situacím? Procházíte hormonální změnou? Chcete zaručit svému děťátku správný vývoj mozku a chytré myšlení? Chtěli byste se nadobro zbavit ekzémů a lupénky nebo těmto nemocem alespoň ulevit? Trpíte vážnějšími chorobami, jako je roztroušená skleróza, Aids, rakovina nebo Parkinsonova či Alzheimerova choroba? Ve všech těchto případech a stovkách dalších zaveďte do svého jídelníčku tento unikát. Konopí také zvyšuje laktaci. Podávejte ho dětem a zajistěte jim dokonalou koncentraci a vývoj mozku na jedničku.

Kyseliny drží tělo nad vodou

Díky omega3 a omega6 mastným kyselinám si dopřejete nízký cholesterol. Váš organismus začne fungovat konečně na výbornou. Slaďte všechny funkce těla a staňte se novým člověkem bez zbytečných obtíží. Přestanete si ztěžovat, když začnete své problémy se zdravotním stavem řešit. Kyseliny napomáhají k dokonalé pokožce. Zbavte se šupinaté kůže a lámavých vlasů. Preventivně si hlídejte své zdraví. Uvidíte, jak se s užíváním konopných výrobků, budou nemoci od vás držet dál. Snižte si s nimi cholesterol a odvraťte infarkt. Plíce, srdce, oči, kosti a pokožka, není část těla, která by s konopím neprospívala.

konopi-semenaKonopné semínko

Blahodárné tělu se snadným dávkováním a pojídáním kdykoli během dne. Loupané, které neobsahuje psychotropní látku THC. Všechny živiny jsou plně uchovány. Oříšková chuť vás omámí. Studené pokrmy s ním budou zdokonalené. Jedna lžíce semen denně vám stačí k regeneraci i prevenci.

Konopný olej

Extra panenský konopný olej je skvělý k přípravě salátů a jiné studené kuchyně. Dopřejte si alespoň lžíci denně a fungujte na sto procent. Časem se projeví kouzelné účinky a vy se budete cítit naprosto osvěženě. Naberete chuť do nových a nepoznaných věcí.

Konopná mast

Tento produkt je vyhledávaný pro své účinky k ošetření ekzémů, akné, lupénky, bolesti zad nebo kloubů nebo při kožních nemocech. Věnujte pozornost špičkovým značkám. Ne každý produkt funguje, jak by měl. Vždy si ověřte původ zboží.

Konopná kosmetika

V dnešní moderní době existuje spousta e-shopů s konopnou kosmetikou. Jen některé nabízejí opravdovou kvalitu a účinnost. Carun je značka, která je zárukou čistoty a osvědčené síly. Pleťové krémy, mýdla nebo sprchové gely na intimní hygienu jsou pro každou ženu i muže přitažlivé. Osvěží pleť, vypnou vrásky a při doteku se můžete těšit na jemné alabastrové pokožky. To vše platí při pravidelném dlouhodobém používání. Nic není hned, tak neskočte některým obchodníkům na lep!

Na závěr desítky doporučení

S konopnými výrobky se stanete přitažlivějšími a atraktivnějšími. Přestanou vás trápit mnohé obtíže. Za nízké ceny omládnete a budete se cítit skutečně pozitivněji. Produkty fungují proti migrénám, cukrovce, oslabené imunitě, dně, prostatě, impotenci, v menopauze, při bolesti svalového ústrojí nebo při zlatém stafylokovi. Maminky v očekávání a kojící ženy by si měly dopřát konopné výrobky ještě s větší důležitostí. Pro děti jsou semínka dokonalá díky své oříškové chuti. Dávejte dětem produkty, které jim budou chutnat! Recepty, co všechno lze z konopných semínek či oleje připravit.

Vložit příspěvek

Show Buttons
Hide Buttons