Kde všude může jablečný ocet pomoci?

ocet-olej-sul-peprOcet se dá používat v nejrůznějších variantách a úrovních kyselosti – jako „normální“ ocet, jablečný ocet anebo vysoce koncentrovaná esence. Nabízí tedy univerzální využití. Neslouží jen jako jedna z ingrediencí na přípravu lahodného zeleninového salátu.

Máte problémy s odstraněním skvrn na podlaze v kuchyni anebo na toaletě? Přidejte do kýblu s vodou jen pár kapek octa a výsledek bude oslnivý.

Kde všude může jablečný ocet pomoci

Jablečný ocet – pro pevné a lesklé vlasy, pružnou pleť. Postačí rozmíchat jednu lžičku jablečného octa s vodou a aplikovat na hlavu, poté důkladně opláchnout čistou vodou. Jeho vůně se  ztratí po několika minutách. Jablečný ocet je skvělý lék na lupy. Stačí ho vmasírovat s vodu do pokožky hlavy. Pravidelným opakováním přichází čas na zázrak. Kyselina obsažená v octu reguluje kyselost pokožky hlavy a lupy zmizí.

Vyživuje a chrání pokožku

Správné zředění jablečného octa s vodou může posloužit jako vydatná čistící pleťová voda. PH lidské kůže a octa jsou si totiž velmi podobné a mohou pomoci zejména citlivé pokožce. Dokonce i tak pikantní problém jako je zápach nohou, lze odstranit pravidelnými koupelemi.

Vlastnosti hodné králů

Jablečný ocet slouží i jako fajn voda po holení, pomáhá při hubnutí, čistí skvrny na zubech a hlavně detoxikuje lidský organismus. Vzniká přirozeným kvašením, takže je stoprocentně RAW.

Pravidelným užíváním lze získat štíhlejší postavu, mladistvý vzhled a výborné zažívání. Díky vitamínům, antioxidantům a pektinu. Toto přírodní antibiotikum ničí škodlivé bakterie těle a štěpí tuky. Skvělá imunita je s tímto chytrým a chutným produktem zaručena.

Vložit příspěvek

Show Buttons
Hide Buttons