Najděte si čas na zdraví

Chtěli byste, aby i vaši blízcí věnovali více pozornosti a času péči o své zdraví? Obvyklé nezdravé návyky se odnaučují většinou nesnadně. Své o tom ví třeba ti kteří, chtějí radikálně změnit složení svého jídelníčku. Většina z nás je naučena na takovou tu „babiččinu kuchyni“ a bývá náročné si jídelníček sestavit jiným způsobem s využitím nových ingrediencí. Chce to hodně disciplíny a taky notnou dávku samostudia.energie

A že špatné stravovací návyky mohou za mnoho zdravotních komplikací, o tom není třeba diskutovat. Proto pro ty, kteří chtějí změnit svoji postavu a činnost svého metabolismu, může být vhodné užívání produktu Fit Mineral – zásadité směsi pro štíhlou linii. Jednak díky obsahu vlákniny z akácie zažene pocit hladu a také obsahuje mnoho minerálů – sodík, draslík, hořčík i vápník. V kombinaci s pohybem bude tělo každého s trochou píle mnohem zdravější. Což budete moci ocenit i na první pohled.

Pokud ale máte problémy s páteří, ani ten zdravý pohyb vám nepřinese vytoužené uvolnění a příjemný pocit. V tom případě se můžete obrátit na pomoc odborníka, který vám provede profesionální akupunkturu při problémech s páteří. Jelikož je akupunktura z těch léčebných metod, které prokazují výsledky již několik tisíc let, nemusíte se bát, že by vás výsledek neuspokojil.

Mnoho žen také v dnešní době řeší vzhled svého obličeje. A mnoho z nich by uvítalo mladistvější vzhled. Pokud i vy máte dámu s podobnou touhou ve svém okolí, můžete ji potěšit možností kosmetické akupunktury pro přirozené omlazení pleti. Způsob, který se obejde bez množství chemie či chirurgických zákroků a přesto odstraňuje či zmírňuje příznaky stárnutí pleti a navíc za zlomek ceny oproti klasickým zákrokům.

Pro ty, kteří by se rádi dozvěděli informace o svém zdravotním stavu, ale odrazuje je představa zdlouhavého objednávání na různá vyšetření a stejně tak zdlouhavého čekání na výsledky, může být řešením komplexní diagnostika Metatron. Během krátké doby si ověříte, zda se o své tělo staráte, jak je potřeba, nebo jestli by bylo vhodné zavést nějaké změny.

V Centru medicíny si vyberou ti, kteří chtějí věnovat nadstandardní péči svému vzhledu, i ti, kteří chtějí pečovat o své zdraví a celkovou pohodu.

TIP: Zkuste poslouchat podcasty – audio rozhovory s vitariánmi či veganmi na www.zdencinpokec.cz.

 

Autor: Šárka Nádeníčková

Vložit příspěvek

Show Buttons
Hide Buttons