Secret Ceres – starodávné tajemství moderní ženy

secret-ceres-2„Koupila jsem si Secret Ceres, vyhrkne Ilona na svou kamarádku Zuzanu, která sedí v kavárně v doprovodu svého manžela. Ten jen protočí oči v sloup s vědomím, že jde o další z erotických románů, které teď hýbou ženským světem a reálným mužům tak neprávem ubírají body. S vědomím, že pozornost jeho milované ženy se teď přesune jen k Iloně a jejímu novému „kdovíčemu“ se zvedne a odchází. “ Tak jaký je, vyprávěj„, šeptne Zuzana a spiklenecky pozoruje svého odcházejícího manžela…

Secret Ceres je přírodní produkt, který byl původně vyroben pro zúžení a pročištění vagíny. A ano, jeho dosavadní využití se váže spíše k ženské vagíně. Secret Ceres tak bojuje s nerovnováhou vaginálního prostředí, která se projevuje přílišnou suchostí, podrážděním, výtoky, svěděním a podobně. Přírodní tyčinka Secret Ceres vagínu pročistí, zbaví toto prostředí toxinů a odumřelých částí tkáně. Každá žena pozná, když je s její vagínou něco v nepořádku a urychleně tak začne hledat řešení. Neboť nepohodlí “ tam dole“ to je jako další nechtěná menstruace! Avšak použití produktu Secret Ceres najdete i v jiných oblastech. Výborný je na pupínky a ekzémy, plísňové infekce, drobné ranky na kůži, na strie, jizvy a podobně.

Co obsahuje Secret Ceres?secret-ceres-1

Někomu se může zdát Secret Ceres jako šamanská hračička, ve skutečnosti jde o ověřené asijské umění, které odráží celkovou kulturu a způsob života asijských žen. Pravidelné používání Secret Ceres zvyšuje libido a celkovou pohodu žen. Obsahuje stoprocentně přírodní látky v BIO kvalitě, které se starají o komfort vaginálního prostředí. Vždyť již ve starodávné Asii se ženy staraly o své ženské orgány s pečlivostí a důkladností, tento komfort a pohodlí pak byl znát i na celkové atraktivitě ženy.

Každá ručně vyrobená tyčinka Secret Ceres obsahuje fytoestrogeny, které se tolik přibližují ženskému hormonu estrogenu, dále obsahuje kaolin, krápník a marhaník granátový. Všechny tyto přísady dávají za vznik neuvěřitelně blahodárné tyčince, kterou si zamilují všechny ženy.

Starodávná pomůcka pro moderní ženu

Dnešní uspěchaná doba na moderní ženu chrlí jeden výrobek pro intimní hygienu za druhým. Není divu, že se pak žena nemůže rozhodnout a nakonec se vrátí buď k receptům svých prababiček a nebo vyzkouší starodávné umění, z kterého vychází právě Secret Ceres. Tyčinka Secret Ceres je určená k opakovanému používání a je veřejným tajemstvím mezi ženami. Jó, to mužům zůstává toto tajemství nadále skryto.

„Koupila jsem si Secret Ceres, volá o pár dní později Zuzana své kolegyni Miladě. Její manžel uvelebený vedle na pohovce jen protočí oči v sloup. Nový erotický román však v následujících dnech u své ženy hledá marně…

KOUPIT SECRET CERES

Podívejte se do našeho obchůdku, třeba najdete i další zajímavé produkty pro sebe či druhé.

Vložit příspěvek

Show Buttons
Hide Buttons