SPIRALIZÉR – malá pomoc v kuchyni, velká radost z jídla!

spiralizer-zSPIRALIZÉR – malá pomoc v kuchyni, velká radost z jídla! „Škola hrou“ říkával Jan Amos Komenský a díky něj teď děti získávají znalosti mnohem zábavnější formou. Mnoho lidí má pak za to, že ani v práci by se to s vážností nemělo nijak přehánět. Pobavit kolektiv na účet své nebo šéfovy nové kravaty se tak rozhodně doporučuje. Koneckonců i životem se s úsměvem proplouvá mnohem lépe…tak proč připravovat ovoce a zeleninu klasickým nudným způsobem, když se u toho nyní můžete díky Spiralizéru dobře bavit?

Kráječ ovoce a zeleniny.  Spiralizér je doplňkem každé moderní domácnosti, ve které se dbá na dostatečný příjem vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek, jejichž největší množství najdete právě v čerstvém ovoci a zelenině. Spiralizér má tři nadstavce s noži pro tři způsoby krájení. Tento kráječ zeleniny mnoho lidí zná i pod pojmem „špagetovač“ nebo „spirulizér“ neboť v krátkém čase pomocí čepelí lze vytvořit tenčí nebo hrubší špagety a nudličky z ovoce a zeleniny.

Jde o inovativní způsob jak připravovat zdravé pokrmy. Spiralizér zvládne běžné ovoce a zeleninu jako je jablko, hruška, brambory, cuketa, mrkev, řepa, cibule, okurky a další. Tak získají vaše pokrmy nový kabát a vy se v kuchyni budete opět bavit. Na Spiralizéru upravené potraviny můžete použít do čerstvých salátů a pokrmů, jejich využití však naleznete i v teplé kuchyni.

„Mamííí mě to nechutná“

„Mamíí mě to nechutná“, praští dítko talířem s mrkvovou kaší a maminka si jen povzdechne: „jak já do toho nezbedy dostanu alespoň nějaké vitamíny?“ Netvrdíme, že díky Spiralizéru i Vaše dítko začne jíst dříve nechtěnou zeleninu. To rozhodně ne, vždyť chuť dětí je nevyzpytatelná a jejich tvrdohlavost neoblomná. Můžeme však říct, že s tímto kráječem zeleniny bude mít nyní maminka větší šanci do svého dítka zeleninu dostat. Však to znáte, děti jedí hlavně očima a pokud se pokrm bude zamlouvat dětským kukadlům, bude se zamlouvat i jejich žaludku. Vždyť díky snadnému ovládání Spiralizéru mohou děti mamince při přípravě zdravé svačinky pomáhat.

Spiralizer špagetyZdravá svačinka do školy

Po dvouměsíčních prázdninách se o slovo opět hlásí škola a maminky lámou hlavu nad tím, jakou svačinku dětem do školy připravit tak, aby jejich miláčkům vydržela energie na celý dlouhý den. Náš tip je na Spiralizéru připravit jablko i mrkev na nejtenčí špagety, vše navzájem promíchat a dát do uzavíratelné krabičky. Pokapte citrónem. Zdravý základ můžete posypat na hrubo nasekanými oříšky, chia semínky, rozinkami a pro opravdu mlsné jazýčky pokapat medem. „Hmmmm, to je dobrota!“ Tak dobrá a zdravá, že bude hravě konkurovat nezdravým automatům na školní chodbě.

Ach ta manikúra!

Díky snadné a bezpečné manipulaci, hravému skladování i možnosti mýt Spiralizér v myčce, budou mít maminky více času. Třeba na manikúru, které se musely u běžné přípravy zeleniny mnohdy vzdát. Spiralizér se tak časem stane nedílným členem rodiny. Ocení ho starostlivé maminky a hospodyňky, vegetariáni, vegani i lidé držící nejrůznější nízkokalorické diety. Spiralizér bude malým pomocníkem v kuchyni a přinese spoustu požitku z jídla.

POZOR: Do 30.9.2015 je cena zvýhodněna  nebo do vyprodání zásob.

Vložit příspěvek

Show Buttons
Hide Buttons